Біль в руці – в області серця розташована величезна кількість нервових закінчень, які, до того, знаходяться ще й у безпосередній близькості до спинного мозку. Тому головний мозок, отримуючи сигнали про біль у серці, часто неправильно їх трактує, транслюючи як біль у плечі, передпліччя або лопатці.

Набряклість – коли серце дає збої, відбувається порушення циркуляції крові в організмі (серце її погано прокачує), наявна в кровоносних судинах рідина потрапляє в навколишні тканини, від чого й виникають припухлість і набряки.

Біль у животі та нудота – при серцевих захворюваннях в тканинах навколо органів травлення накопичується зайва рідина, через що  на них відбувається тиск, який призводить до незрозумілих болів в області живота і безпричинної нудоті.

Погіршення/відсутність апетиту – через недостатнє харчування необхідними елементами, що переносяться кров’ю, зокрема, органів травлення, ШКТ не в змозі нормально перетравлювати їжу, від чого організм незабаром перестає подавати сигнали про голод.

Періодичні запаморочення – через відсутність достатнього кровопостачання мозок недоотримує нормального харчування.